Duben 2012

Nuda no.. :D

5. dubna 2012 v 14:47 | Danielle. |  Its my life!
Ahoj :))
No řekla jsem si ,že jsem to tu v březnu a únoru moc flákala,tak jsem zpátky a vážně už nevím o čem mám psát články :).Ale ,tak vzhledem ktomu ,že jsou prázdniny jsem si myslela ,že si je alespoň užiju ,ale naopak ://.Ségra odjela před 2 hodinama na prázdniny k babičce,brácha je celý dny venku,táta na pc,máma čumí na bednu a jelikož všichni odjeli na prázky pryč,tak se nudím :((.Navíc venku opět prší takže hold smůla :D.A to ještě nemluvim o škole o plavání! Na žádný plavání nechci. Prej ,že si to plavání musíme zaplatit jinak ,že prej chce vidět potvrzení od lékaře ,že nemůžu plavat což mě naštvalo,protože mi kámoška nadává ,že sem tlustá atd. a někdo řekne ,že sem hubená a ja nwm co si mám z toho vzít tak se budu snažit teda podel její rady zhubnout no xDDD.Ale štve mě jak si teď někdo užívá prázdniny a já tu dřepim u pc a nudim se.Vůbec nemám páru co budu jako zbytek prázdnin dělat možná udelám ještě dneska ňákou animaci nebo ták,protože se jinak užeru nudou ale teď asi půjdu spát když mám doma klid tak pá :))*

Svoboda slova! :DDD

4. dubna 2012 v 14:54 | Danielle. |  It means nothing!
Svoboda slova-je svoboda vyjadřovat se bez cenzury a bez omezení.Taky vás věčně štve jak úči ve škole na vás řvou :a bez komentáře!! ? Mě teda jo tohle totiž není svoboda slova neříct svůj názor na věc! I když to není to hlavní ve škole je prostě ve škole ,ale když je to doma a chci něco říct upřímně rodiče sou ty kteří mi to nedovolí.Například když na mě řve a pořád jenom řve a řve a řve tak mě to nebaví a chci mu něco říct tak spustim a on na mě začne řvát: drž hubu! sklapni!
To mě fakt tak neuvěřitelně vytáčí ,že si musim svůj nazor prej nechat pro sebe atd. a z toho vyplívá,že asi svobodu slova nepoznám ,protože když se mě třeba zeptá kámoška :hele mě to tak sluší a koukni na ty boty řekni názor a upřímně!. A ono je to třeba strašný a řeknu ji to upřímně a ona se naštve tak pak se nemůže člověk vyjádřit fakt snad nikde a tím bych asi tohle téma ukončila Smějící se .